FAQ

Skąd pochodzą produkty?

Pomysł zrodził się z potrzeby. Moje zamiłowanie do częstych zmian fryzury – trwała, koloryzacja, odbarwianie – doprowadziła mnie na skraj przepaści? Włosy miałam straszne i strasznie zniszczone. Stąd plan ratunkowy? celem było i jest poprawienie kondycji włosów (zapobieganie wypadaniu, przyspieszenie wzrostu włosów, zapobieganie odłamywaniu się końcówek, poprawa kondycji i wyglądu włosów). Niekończące się eksperymenty z środkami dostępnymi na rynku kosmetycznym doprowadziło do dwóch rzeczy: rozczarowania oraz wydrenowania portfela. I wtedy przyszło oświecenie Skoro chemia i nowoczesność zawiodła trzeba sięgnąć do źródeł. Źródeł, które zawsze były obecne w moim życiu. Mój dziadek na wszystko stosował ziołowe napary i o dziwo pomagały. Strasznie mnie jego ziołolecznictwo kiedyś drażniło? i absolutnie w nie, nie wierzyłam ale przyszedł taki czas kiedy wiedza pokoleń pomogła w chorobie mojemu sykowi później mi ?od tego czasu za każdym razem dzwoniłam do dziadka o poradę. On radził, uczył, pokazywał, przekonywał. Jego pasja stała się moja pasją. Sama zaczęłam czytać, szukać i zgłębiać wiedzę o leczniczych roślinach i sięgać po naturalne składniki. Zaczęłam doceniać pokrzywę, skrzyp? Skoro stosowane są od wieków (a kiedyś każda kobieta miała długie włosy) to muszą działać cały czas. Do tego dołączyłam tradycyjne rośliny medycyny chińskiej takie jak imbir i żeń szeń. I wtedy wszystko zadziałało! Połączenie dwóch kultur dało niesamowite efekty. Może nie od pierwszego użycia ale stan włosów ulegał poprawie. Pierwsza zauważyła to moja fryzjerka, która zna moje włosy od 13 lat. To ona pierwsza powiedziała „wiesz, nie wiem co robisz z tymi włosami ale rób to dalej”. Efektem prób i zamiłowania do naturalnych terapii i ziołolecznictwa jest eliksir KUMAZU. Receptura oparta w 100% na ziołach i ekstraktach roślinnych oraz na wiedzy i doświadczeniu przekazywanym z pokolenia na pokolenie. Połączenie, które już przed wiekami było wykorzystywane w lecznictwie. Zarówno w Europie jak i na dalekim wschodzie. Nie używam konserwantów. Produkty z serii Kumazu robię osobiście. Są one oczywiście zarejestrowane w europejskiej bazie kosmetyków, CPNP.

Czy będą dostępne nowe produkty?

Tak, sukcesywnie będziemy oferować Państwo kolejne produkty.

Jaki jest koszt dostawy?

Formę dostawy można wybrać w procesie Zamówienia. Koszty dostawy na terenie Polski pokrywa w całości KUMAZU.

Czy muszę rejestrować się, aby złożyć zamówienie?

NIE, Zamówienie można złożyć bez rejestrowania się i zakładania konta na stronie. Zostanie ono zrealizowane w taki sam sposób jak gdyby mieli Państwo założone konto na stronie. Jednak rejestracja w systemie umożliwia Państwu korzystanie z takich udogodnień jak śledzenie statusów zamówienia, śledzenie przesyłki, przeglądanie historii zakupów, uczestniczenie w konkursach i akcjach promocyjnych, korzystanie z kodów rabatowych dla stałych klientów itp.

Jak szybko wysyłacie zamówione produkty?

Standardowo w 24 godziny. Zamówienia złożone (i opłacone ? dla płatności przelewem) w dni robocze do godz. 11 ? nadawane są tego samego dnia z dostawą do Klienta następnego dnia roboczego. Maksymalny czas realizacji zamówienia wynosi 48 godzin.?Jeśli zamówienie zostanie złożone (i opłacone ? dla płatności przelewem) w poniedziałek do godz. 11.00 ? przesyłka powinna dotrzeć we wtorek. Jeśli zostanie złożone w poniedziałek o 16.00 ? przesyłka zostanie nadana we wtorek z dostawą na środę lub z dostawą do czwartku.

Czy mogę otrzymać fakturę razem z przesyłką?

TAK, Fakturę wystawiamy w oparciu o podane dane i dołączamy do wysyłanej przesyłki. Jesteśmy legalnie działającą firmą w Polsce. Proszę zwrócić uwagę na fakt, że dane do faktury oraz dane do wysyłki mogą być różne.

Czy po złożeniu zamówienia bez rejestracji otrzymam potwierdzenie drogą mailową?

TAK, każdorazowo po złożeniu zamówienia Klient otrzymuje podsumowanie wraz ze szczegółami na podany adres e-mail.